Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/Mirrius/domains/eccoled.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/Mirrius/domains/eccoled.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Wysoki start w 2016r. | ECCOLED Sp. z o.o. Wysoki start w 2016r. – ECCOLED Sp. z o.o.

Wysoki start w 2016r.

Rok 2016 zaczynamy od “wysokiego C”. Podnosimy o 10% skuteczność świetlną oferowanych przez nas opraw produkcji ESS. Wskaźnik skuteczności opraw wynosi teraz ponad 134lm/W. Przy porównywaniu z innymi producentami zachęcamy do spojrzenia czy konkurencja podaje wspomniany wskaźnik w odniesieniu do opraw czy źródeł światła. Skuteczność źródeł światła jest znacznie wyższa, nie obejmuje ona bowiem przesłon/rozpraszaczy/obudowy zastosowanych w oprawach.

Uzyskanie tak znacznego wskaźnika oznacza, że oprawy przez nas oferowane należą do ścisłej czołówki lamp LED oferowanych na polskim rynku. Cieszymy się, że możemy Państwu zaoferować tak dobre produkty. Zapraszamy do kontaktu.