Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/Mirrius/domains/eccoled.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/Mirrius/domains/eccoled.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 601 JAK DZIAŁAMY | ECCOLED Sp. z o.o. JAK DZIAŁAMY – ECCOLED Sp. z o.o.

JAK DZIAŁAMY

EccoLEDStosujemy model biznesowy – Wygrany-Wygrany (z ang. win-win) – proponujemy współpracę wyłącznie w sytuacjach, kiedy zastosowanie proponowanego przez nas oświetlenia daje wymierne rezultaty po stronie Klienta.

 

KLIENT
Szanujemy czas naszych Klientów. Na początek proponujemy krótkie spotkanie, podczas którego prezentujemy możliwości zastosowania nowoczesnego oświetlenia LED oraz poznajemy potrzeby Klienta. W przypadku zainteresowania proponujemy bezpłatny „audyt oświetleniowy”, weryfikując obecny stan oświetlenia u naszego Klienta. Następnie przygotowujemy obliczenia na bazie pozyskanych informacji, po czym przedstawiamy dedykowane rozwiązania.

 

PROPOZYCJA
Oferty zawierają porównanie obecnego i przyszłego rozwiązania oświetlenia, informację o oszczędnościach Klienta po zastosowaniu technologii led, a także okres zwrotu inwestycji. Ponadto, na życzenie Klienta, proponujemy różne modele finansowania wymiany oświetlenia.

 

REALIZACJA
W przypadku zainteresowania przedstawionymi rozwiązaniami przystępujemy do realizacji zamówienia. Zwykle jest to okres od 2 do 6 tygodni, w zależności od wielkości przedsięwzięcia. Możemy dostarczyć zamówienie do Klienta, który wybrał opcję montażu we własnym zakresie lub proponujemy kompleksową usługę montażową. Po instalacji, po kilkutygodniowym okresie czasu, kontaktujemy się z klientem, aby poprosić o opinię nt. użytkowanego rozwiązania oraz referencje.