• Home
  • LEVI Strauss Poland Zakład produkcyjny

LEVI Strauss Poland Zakład produkcyjny

Po raz drugi zostaliśmy wybrani do współpracy przez firmę Levi Strauss Poland. Oczywiście konkurowaliśmy z liczącymi się na rynku, kilkoma innymi, firmami z naszej branży.

Tym razem przedmiotem modernizacji był zakład produkcyjny LEVI’S, jedyny taki w Europie.

Modernizacja dotyczyła kilkuset opraw świetlówkowych. W ich miejsce zastosowaliśmy najnowocześniejsze panele LED o ochronie IP65 oraz kilkadziesiąt opraw oświetlenia awaryjnego. Całość została wyposażona w profesjonalne sterowanie automatyczne wraz z czujnikami oraz sterowanie z komputera lub urządzenia mobilnego (tablet czy smartfon). Ponadto w automatyce zastosowano moduł pomiarów elektrycznych wraz z histogramem zużycia energii elektrycznej.

Podczas projektowania dodatkowo zoptymalizowaliśmy system oświetleniowy w odniesieniu do ilości opraw, co pozwoliło na ich zmniejszenie o 7%, przy jednoczesnym uzyskaniu wyższych o 50% parametrów  średniego natężenia oświetlenia.

Profesjonalne oświetlenie LED zmniejszyło zapotrzebowanie na energię przy całkowitym braku światła zewnętrznego o 66,4% oraz przy świetle dziennym (świetliki w dachu) o 87,8%. Tak znaczna redukcja przekłada się bezpośrednio na oszczędności związane z opłatami za energię elektryczną.

Całość oświetlenia została podzielona na kilkanaście autonomicznych stref. Ponadto inteligentny system sterowania wyposażono w rozwiązanie typu „ECO”, które pozwala w czasie przerw w ciągu dnia zmniejszyć pobór energii o 75%.

W swoich realizacjach stawiamy na profesjonalizm w działaniu oraz wysoką jakość produktów co przekłada się na oszczędności po stronie naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu firmy, które chcą sprawdzić jakie oszczędności możemy dla nich wygenerować poprzez zastosowanie nowoczesnego oświetlenia LED.